środa, 31 grudnia 2008

Necca dla mnie przetłumaczyła

From Necca site: for me , Muito Obrigada Necca!!!!!

Kankanka...
Zapoznaj się z kolei w roku i zmienić swoje życie

1. Away złych energii
Jeśli i domu otoczone są negatywnych energii, nic się nie stało, twoje życie przestaje. Rozwiązaniem jest po prostu, czystej energii. Zapis przychodów i proste (o ile to możliwe, to rytuał w pierwszych trzech dni na księżyc minguante). Spryskać cały dom z następującymi roztworu (woda + jedenaście kropli amoniaku aptece). W czasie, kiedy są spryskiwane, poproś Boga dla niego czystą swój dom wszystkich zła. Następnie skręcić incensos róż.

2. Przyciągnięcie pokój i spokój
Jeśli uważasz, że klimat jest nerwowy i mieszana, w świetle ochrony środowiska incensos lub pomarańczowy kwiat lotosu. Są to bardzo dobre dla spokoju i równowagi energetycznej. Kolejna wskazówka jest miejsce białych kwiatów i naturalne. Kolor symbolizuje pokój i kwiaty absorbowania energii bardziej martwi.

3. Bardziej namiętność w związkach
Jeśli uważasz, że życie idzie do dwóch pół gracelessly, jeśli nie bardziej gorąco i na płeć, jest oko w dekoracji domu. Kolory pasją są różowe i czerwone. Więc się tych dźwięków przez strategicznie domu, lub w miejscach, gdzie są bardziej razem. I zwrócenia szczególnej uwagi na sali para: zmysłowe i erotyczne obrazy powiesić na ścianie, umieścić koc na łóżku z motywami kwiatów i lekkich zapachem incensos z lady-of-the-nocnych lub pachuli.


4. Zadzwoń do dobrobytu
Aby przyciągnąć więcej bogactwa życia, środowiska naturalnego wokół domu i jego symbole, które pracują dla Ciebie, oznacza dobrobyt. Najlepiej zawsze w kolorach złotym, pomarańczowy i żółty. Po akwarium pełne ryb i lekkich incensos z akacji lub bonjoim również pracować. I pamiętaj: obrazy rzeka, morze, ryby, bardzo zielono, słońce i gwiazdy są uniwersalnym symbolem bogactwa.


5. Przyciągnięcie sukces, sławę i prestiż
Porad zastosowanie szczególnie do tych, które działają dobrze i jest bardzo profesjonalna, dedykowane i właściwe, ale nadal nie został rozpoznany. W miejscu pracy, w poniższej tabeli lub regał, umieścić zdjęcia w sytuacji, gdy ich poczucie własnej wartości, tam na górze: obraz może być nagroda lub ich ukończeniu, na przykład. Następnie należy umieścić z przodu i obraz zwierzęcia, co oznacza, że musisz jeszcze osiągnąć sukces. Jeśli uważasz, że brak przemyślność umieścić postać lisem. Jeśli chcesz chwycić i przywództwa, miejsce wizerunek lwa lub lwica. Wreszcie, obiekty i złote żółtymi i czerwonymi kwiatami stymulować sukcesu. Jeśli możesz, włącz incensos z akacji.

6. Dbaj o swoje duchowe stronie
Innym sposobem możesz czuć się dobrze życie jest stymulowanie oraz przyciąganie boską energię, niezależnie od ich wyznania. Można się ołtarz z ich święte świętych i pobożność, a możesz umieścić swoich ezoterycznych symboli w miejscu domu, w którym czuje się najbardziej komfortowo i dobrze. Liczby aniołów i archangels może być również wykorzystywany. Światło świec i incensos przyciągnąć dobrą energią boską.

Com carinh para você!
necca

To teraz stosować i mocno wierzyć w sukces!!!!

Nie ma to jak wujek gugle!!!

5 komentarzy:

 1. Nie ma to jak tłumaczenie translatorem

  Kankanko, masz oryginał?

  OdpowiedzUsuń
 2. a jakże, link jest w moich zapiskach gości

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko, goły konduktor biegnie po dachu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...