czwartek, 11 czerwca 2009

Wyróżnienia

Dostałam swego czasu kilka wyróżnień, tym bardziej miłych, bo od osób, które bardzo lubię i cenię:
pierwsza była nagroda od AplochPotem zaskoczyła mnie Grażka,i Niedzielka taką nagrodą:A dosłownie parę chwil temu jeszcze przysłały mi wyróżnienia:
Patchworld i Gackowa
No a ja? Bardzo dziękuję Wam za wyróżnienia, bardzo je cenię. Mam tylko problem, komu je przekazać zgodnie z zasadami. Każdy z blogów coś innego wnosi w moje życie. Na jednym jest xxx ciekawy, drugi dotyczy pogodnego postrzegania świata, inny pokazuje, że można coś dla kogoś zrobić, jeszcze inny to tekst dzielnej matki. Kogo wyróżnić? Nie sposób załatwić tego nagrodą. Chyba ważniejszy jest nasz ślad, komentarz, inspiracja, zmiana myślenia pod wpływem interesujących poglądów i przemyśleń kogoś znanego wirtualnie.
Próbując jednak wyróżnić kogoś, kto wg mnie zasłużył na te wszystkie nagrody razem typuję Grażkę , za to - że jej się chce i robi coś dla innych.

2 komentarze:

  1. NA MOJEJ STRONIE JEST ADRES, PRZYŚLIJ SWOJE NAMIARY , OPISZĘ WZOREK, KTÓRY POWSTAWAŁ W TRAKCIE DZIERGANIA, WIĘC GOTOWCA NIE MA.

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniu, serdecznie Ci dziękuję. Aż serce zaczęło mi szybciej bić, gdy przeczytałam Twoje uzasadnienie. Otrzymując takie nagrody, wciąż chce się "chcieć się".

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...