wtorek, 14 czerwca 2011

Podziękowania

Dzisiaj w skrzynce na listy znalazłam lekko wymiętolone, ale proszę wierzyć szczere i serdeczne podziękowania za ostatnią akcję serc w Domu Dziecka.

Ja mogłam je osobiście ustnie w dniu dostawy ubranek odebrać, natomiast na pisemne troszkę dłużej musiałyście Panie poczekać.
To dla Was - za serce, chęci i czas!


PS. Teraz będę bardzo rzadko, nie mam wolnej chwili, przygotowania do ślubu, małe remonty, moje szkolenie w nowej pracy, zaległości ogródkowo-domowe i masa spotkań rodzinnych (druga część rodziny ma urodziny, imieniny, rocznice rozmaite). Nie wyrabiam.

10 komentarzy:

 1. Anonimowy14/6/11 14:35

  bardzo przyjemny gest :) :)gratulacje :) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14/6/11 14:45

  Podziękowania przyjęte, sądzę, że powtórzymy akcję. Aniu, nowa praca? Hura, hura ....
  Ja też nie wyrabiam, siedzę (na własne życzenie) w projekcie unijnym dla dzieciaków na mej wsi i chyba zostałam sama, wszyscy mają tak ważne sprawy osobiste, że nie mogą a ja ..... mam cholerne poczucie obowiązku, bo jeśli powiedziałam a ...... kryniafu

  OdpowiedzUsuń
 3. To bardzo miłe ,dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jadziu - dziękuję w imieniu wszystkich!

  Krysiu - :))))) zdradź co robisz, wiesz wariatów co swój czas dają innym trzeba poznawać. Zawsze to raźniej! Ja też kiedyś powiedziałam.....

  Elu - Twoje cacuszka bardzo się podobały!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny gratuluję!
  Aniu życzę powodzenia w nowej pracy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło. Aniu, ja tez zasłuzyłam?

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniu - dzięki!

  Tosiu - no oczywiście!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne podziękowania...ach nawet mężowi pokazałam co kilka "nudzących" się kobitek potrafi zrobić.Mam takie znajome co twierdzą ,że ja się bardzo nudzę, skoro mi się chce coś bezinteresownie zrobić dla dzieci...[bez komentarza]
  Całuski Aniu i zadowolenia z nowej pracy!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie uczestniczyłam w tym wyzwaniu, ale może kiedys kto wie...
  Aniu na Twoje więc "ręce" podziw i szacunek dla każdej dziewczyny, ktora przyłozyła swoją rękę do tej inicjatywy. Podziękowania sa zawsze miłe i na miejscu. Zaświadczają, że gdzieś komuś bardzo się spodobało i docenia pracę innych. pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje dla wszystkich Uczestniczek akcji ! Brawo za to, że Wam się chciało. Ja następnym razem też się przyłączę, więc już proszę mnie wpisać na listę. A Tobie Aniu powodzenia w nowej pracy i szczęśliwego przebiegu wszelkich rodzinnych uroczystości :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...